שירותים ללקוח

השירותים אותם אנו מספקים

אלום פליקס הוסמך כמתקין מורשה של חברת קליל ותוך כך מאושר לספק שירותים ופתרונות לכלל חלונות האלומיניום מבית חברת קליל הנתפסים כשם דבר בענף הבניה. חלונות האלומיניום של חברת קליל נבחרים שנה אחר שנה על ידי אדריכלים,מעצבים וציבור הבונים והמשפצים בארץ, מהווים את המדד לאיכות ועיצוב ומעלים את הרף בכל הנוגע לענף האלומיניום.

שירות ללקוח

אלום פליקס מעניקה שירות אדיב ומקצועי לקהל לקוחותיה, תוך תשומת לב לרצונות הלקוח וצרכיו. אנו מקפידים על יעוץ פרטני ואיכותי, אשר בסיומו, לקוחותינו יקבלו את המוצר המתאים ביותר לצורכיהם, אשר ישמש אותם לאורך שנים. עבור אלום פליקס, חלונות אלומיניום הם אינם עוד מוצר מדף. אלום פליקס פועלת תחת הנחת העבודה שלקוח מרוצה הוא נכס שאין שני לו.

קהל לקוחותינו

אלום פליקס מספקת יעוץ ומענה ללקוחות פרטיים, אדריכלים,מעצבי פנים ולציבור המשפצים. את עבודות האלומיניום של אלום פליקס אפשר למצוא בבניה צמודת קרקע, וילות ודו משפחתיים, בניני מגורים, דירות פרטיות ומבני ציבור.

מערכות הזזה מבית קליל

סדרת אופיס

דלתות הזזה קליל אופיס 2200

חלון אלומיניום קליל אופיס 9200

חלון אלומיניום קליל אופיס 7500

דלתות הזזה קליל אופיס 9200

דלתות הזזה קליל אופיס 7500

הסדרה הבלגית

חלונות קליל בלגי 1700

חלונות אלומיניום קליל בלגי 7300

דלתות הזזה קליל בלגי 7300

הסדרה הקלאסית

חלונות קליל קלאסי 7000

חלונות קליל קלאסי 9000

דלתות הזזה קליל קלאסי 7000

דלתות הזזה קליל קלאסי 9000

קליל נוף 9400

מערכת הזזה יוקרתית למפתחים גדולים עיצוב בסגנון נקי ומינימליסטי. פתרון למפתחים גדולים וכנפיים כבדות עם פרופילים צרים.

קליל נוף 9400 הינה מערכת חלונות ודלתות ההזזה אשר פותחה לתת מענה למגמה עיצובית של פתחים הולכים וגדלים בשילוב מראה מינימליסטי.

קליל נוף 9400 הינה מערכת הזזה המאפשרת הזזת כנפיים כבדות הנעות בקלות יחסית עם מינימום אלומיניום.

מערכות פתיחה מבית קליל

סדרת אופיס

חלונות ציר קליל אופיס 4750

חלונות קיפ קליל אופיס 4750

חלונות דריי-קיפ קליל אופיס 4750

חלונות ציר קליל אופיס 5500

חלונות קיפ קליל אופיס 5500

חלונות דריי-קיפ קליל אופיס 5500

דלתות פתיחה קליל אופיס 5500

דלתות פתיחה קליל אופיס 4900

הסדרה הבלגית

חלונות ציר קליל  בלגי 4300

חלונות קיפ קליל  בלגי 4300

חלונות דריי-קיפ קליל  בלגי 4300

דלתות פתיחה קליל  בלגי 4300

הסדרה הקלאסית

חלון ציר קליל קלאסי 4400

חלון קיפ קליל קלאסי 4400

חלון דריי-קיפ קליל קלאסי 4400

דלתות פתיחה קליל קלאסי 4400

חלון ציר קליל קלאסי 4500

חלון קיפ קליל קלאסי 4500

חלון דריי-קיפ קליל קלאסי 4500

דלתות פתיחה קליל אופיס 4500

מג’יקליל

אלום פליקס מזמינה את לקוחותיה להכניס מג’יק לחיים

חלון מג’יקליל הינו חלון הזזה מהפכני, אשר באמצעות מנגנון פשוט להפעלה, הופך לחלון הנפתח על ציר ומאפשר גישה נוחה לניקוי החלון מצידו החיצוני. חלון האלומיניום מג’יקליל בנוי ממסגרת חיצונית הנעה על גלגלים ומסגרת פנימית הנפתחת על ידי צירים נסתרים. מנגנון מג’יקליל מאפשר ללקוח לפתוח את החלון לצורך גישה קלה ונוחה לצידו החיצוני ולאחר מכן, סגירת כנף הזכוכית ומעבר למערכת הזזה.

חלון אלומיניום מסדרת מג’יקליל קיים בסדרות אלומיניום שונות ומאפשר החלפתה של כנף הזכוכית בלבד. לדוגמה, בחלון כיס בפרופיל קליל קלאסי 7000, המכיל כנף זכוכית ,כנף תריס וכנף רשת, נוכל להחליף רק את כנף הזכוכית הקיימת בכנף מג’יקליל חדשה וללא צורך לפרק את כלל החלון

מנגנון מג’יקליל קיים בסדרות האלומיניום הבאות מבית קליל:

קליל קלאסי 7000

קליל בלגי 7300

קליל אופיס 7500

מנועי קליל-קונטרול

מנועי קליל-קונטרול הנם מנועים חשמליים עתירי טכנולוגיה, המיועדים להפעלה, שליטה והנעה חכמה לתריסי גלילה חשמליים, בצורה קלה ופשוטה.

מנועי קליל-קונטרול עומדים בתקן הישראלי, האירופאי והאמריקאי והותאמו לכלל מערכות קליל.   סדרת מנועי קליל-קונטרול נכללים בתעודת האחריות המשולבת של קליל לטובת לקוחותיה.

מנועי קליל-קונטרול מבוססים על מנוע רדיו ייחודי, חיישני בטיחות ואקלים ומופעלים באמצעות שלטים מתוחכמים הניתנים להתאמה אישית ומאפשרים  יצירת אוטומציה בכל בית או משרד.

קליל GLASS

קליל GLASS הינה הנדבך הנוסף המקדם את האיכות השרות והמקצועיות בענף האלומיניום. כחלק בלתי נפרד ממערכות האלומיניום, הזכוכית מהווה את רוב שטח הפנים של חלון האלומיניום, אך לרוב לא נותנים אליה את הדעת ולא מתחשבים בערך המוסף אותה היא יכולה לספק. אלום פליקס הוסמכה על ידי חברת קליל לייעץ ולספק זכוכיות מתקדמות, אשר עומדות בסטנדרטים המחמירים ביותר, במטרה לספק לקהל לקוחותיה ערך מוסף וייחודי לחלונות האלומיניום בביתם. קו הזכוכיות החדש והמשופר, מאפשר ללקוחותינו מענה טוב יותר לצורכיהם, בין עם מדובר במוקדי רעש, סינון אנרגטי או בידוד משופר.

קליל גלאס קליר

זכוכיות מסדרת קליל גלאס קליר, מאפשרות למקסם את היכולת לראות את הנוף הנשקף מחלון הבית בצורה נקייה, חדה וטבעית.

קליל גלאס אנרג’י

סדרת זכוכיות מתקדמות המאפשרות קימוץ אנרגטי תוך חיסכון בכל הקשור למעבר ואיבוד אנרגיה מתוך ואל הבית דרך חלונות האלומיניום. השקעה בקבוצת זכוכיות אילו תחזיר את עצמה בעלויות השוטפות של הבית תוך שנים בודדות.

קליל גלאס אקוסטיק

זכוכיות מסדרה זו יתנו מענה ללקוחות הממוקמים בסביבה רועשת או חשופים למוקדי רעש כגון: כבישים סואנים, בתי ספר וגני ילדים, קרבה לתחבורה ציבורית, תחנות אוטובוס תחנת רכבות, קרבה לשדות תעופה וכדומה. זכוכיות מקבוצת קליל גלאס אקוסטיק יעניקו ללקוח הנחתה משמעותית של הרעש הנכנס לביתו, בין עם מדובר בדירה, בית צמוד קרקע, או קרבה למוקד רעש טורדני.

קליל גלאס מולטי

זכוכיות אלה משלבות את היכולות התרמיות וסינון האנרגיה של זכוכיות קליל גלאס אנרג’י ואת ההנחתה האקוסטית המתקבלת מסדרת הזכוכיות קליל גלאס אקוסטיק. זכוכית חכמה זו מעניקה ללקוח את הטוב משני העולמות, חסכון בהוצאות השוטפות של חימום הבית בחורף וקירורו בקיץ והפחתת הרעש החודר לחלל המגורים ממוקדי רעש טורדניים.

קליל גלאס